Wywietrzak Dachowy

WYWIETRZAK DACHOWY OBROTOWY

Wywietrzak dachowy pełni rolę wyrzutni powietrza z instalacji wentylacyjnych budynków. Wywietrzaki grawitacyjne są stosowane na zakończeniach przewodów instalacji wentylacyjnych grawitacyjnych. Wykorzystują energię kinetyczną wiatru do wspomagania ciągu kominowego i całego układu wentylacji grawitacyjnej. Wytwarzają korzystny układ ciśnień sprzyjający ruchowi powietrza w przewodzie kominowym. Wywietrzak obrotowy stanowi zabezpieczenie przed bezpośrednim wpływem warunków atmosferycznych, chronią  przewody wentylacyjne przed dostaniem się deszczu czy śniegu.

Wywietrzaki dachowe zalecane są do stosowania min. na zakończeniach zbyt krótkich kominów, których wylot znajduje się poniżej kalenicy bądź osadzony jest w miejscu o ograniczonym stopniu swobodnego przepływu powietrza (ściany wysokich przyległych budynków, gęsto posadowiony wysoki drzewostan, nietypowe dachowe zabudowy, itp.) Ruchomy korpus wywietrzaka wyposażony został od strony wewnętrznej w specjalną rynienkę o konstrukcji dyfuzora, której zadaniem jest odprowadzanie pojawiających się skroplin wody na zewnątrz obudowy. Dzięki temu spełni on swą funkcję szczególnie na zakończeniach krótkich kanałów wywiewnych, np. na płaskich dachach garaży, kiosków handlowych, pawilonów, jako alternatywne rozwiązanie tradycyjnych kominków wentylacyjnych.

WYWIETRZAK DACHOWY - PRODUCENT

Jesteśmy producentem wywietrzaków Wiatron. 

Metalowa konstrukcja Wiatronu gwarantuje stabilną pracę a także zwiększa odporność na działanie wysokich i niskich temperatur. Stabilna i cicha praca to skutek zastosowania odpowiednich łożysk w wersji ndz "zatopionych" w oparach specjalnego oleju. Aby zachować podwójny stopień ochrony przed korozją wywietrzak pokryto warstwami farby przeznaczonej do stosowania w warunkach bezpośredniego działania opadów atmosferycznych.

Materiał wykonania wywietrzaka: blacha ocynkowana pokryta powłoką antykorozyjną oraz farbą proszkową.

Układ obrotowy: łożyska z olejem mrozoodpornym produkcji francuskiej.

Obsługujemy klientów w całym kraju

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i dwustronnie owocnej współpracy.wywietrzak dachowy grawitacyjny, wywietrzak dachowy cena, wywietrzak grawitacyjny, wywietrzak dachowy obrotowy, 

EUREKA - Producent Elementów Wentylacji

Adres:

Krótka 13

62-028 KOZIEGŁOWY k/Poznania

Województwo:

wielkopolskie

Kontakt:

tel. pokaż

tel.\fax. pokaż

marketing@eureka.poznan.pl

eureka.poznan.pl